نوع آرایشی که آقایون دوست ندارند اما خانوم ها دوست دارند

رژلب‌های شبرنگی، سایه چشم آبی، کرم‌ پودرهای براق‌ و برنزه کننده‌های طلایی. باید بدانید که هر آرایشی که به چشمتان زیبا می ‌آید برای همه جذاب نیست، مخصوصاً برای آقایان. تجربه نشان داده است که بعضی از آرایش ‌های بسیار مورد علاقه خانم‌ها برای آقایان ناامید کننده است.
 
1- کرم‌ پودر و پنکک غلیظ: ضخیم شدن پوست به‌خاطر مالیدن کرم پودر و پن‌کک زیاد روی آن اصلاً مورد علاقه آقایان نیست. هیچ مردی دوست ندارد گونه زنی را ببوسد و بعد ببیند که کل صورت خودش هم کرم ‌پودری شده است. خوب است که با کرم‌پودر صورتتان را صاف کنید اما نباید زیاده‌ روی کنید. یکدست بودن رنگ پوست بعد از مالیدن کرم پودر هم مسئله بسیار مهمی است که آقایان خیلی به آن توجه می‌کنند.
2- برجسته کردن سر: هیچ مردی از برجسته کردن سر با استفاده از چیزهای مختلف خوشش نمی‌آید. از هر وسیله آرایش مویی که باعث شود سرتان بیش از حد و به طور غیرطبیعی بزرگ شود دوری کنید.
۳-  رژلب‌های شبرنگ: شاید این روزها رژلب‌های شبرنگ مد شده باشد اما نظر بعضی از مردها به‌کلی با آن متفاوت است. لب‌های نارنجی کاملاً با آنچه که مردها به آن عادت داشته‌اند فرق می‌کند و اصلاً مورد علاقه‌ آنها نیست.
۴- ابروهای خیلی نازک: نازک بودن بیش از حد ابروها چون اصلاً طبیعی به نظر نمی ‌رسد نظر آقایان را جلب نمی‌ کند.
۵- سایه چشم توپُر: سایه‌های توپُر با رنگ‌های مخصوصا آبی با اینکه این روزها دوباره مُد شده است اما به نظر آقایان هنوز کهنه و از مُد افتاده است. از نظر اکثر آقایان، سایه چشم دودی اگر درست استفاده شود بسیار جذاب و عالی است اما اگر بد استفاده شود واقعاً وحشت‌انگیز است. قبل از اینکه بخواهید این سایه را امتحان کنید حتماً از یک متخصص کمک بگیرید.
6- گونه‌های سرخ: به نظر آقایون رنگ قرمز برای خانم‌های سن بالا است. مردها معمولاً نوعی آرایش را دوست دارند که صورت را کاملاً طبیعی نشان دهد.
7- لب‌های دورنگ: وقتی رنگ دورلبتان (خط لب) با رنگ رژ هماهنگ نباشد در نظر آقایون هیچ جلوه‌ ای نخواهد داشت.
8- برق و اکلیل: استفاده از پن‌ کک‌های اکلیل‌ دار برای کل صورت نه‌ تنها هیچ جذابیتی به شما نمی‌دهد بلکه می‌تواند از جذابیت بقیه قسمت‌های آرایشتان هم کم کند.
 
/ 9 نظر / 31 بازدید
ارام

سلام جواد عزیز . مطلبت رو کاملا قبول دارم اقایون اصلا از اینکه خانومها ارایش روی صورتشون دیده بشه بیزارن و ترجیح میدن ارایش بطوری باشه که صورتشون کاملا طبیعی دیده شه.مرسی از مطلبت

ستاره جون

دقیقا ازهمه ی این8مورد بدم میاد آرایش ملایم حتی روی عروس جذابیت بیشتری داره.....

منم!!!!!

جالب بود چون خودم همچین آرایشی نمیکنم و همیشه حس میکردم خیلی تو ذوق میزنه بالاخره یه بار سلیقه آقایون قشنگ بود آرایش باید ملایم باشه مگه نه؟؟؟[پلک]

یه دوست قدیمی که عاشقت بود ولی بعضی ها نذاشتن بیشترازاین باهات باشه

خیلی دوست داشتم الانم که الانه عاشقتم ولی یکی اومدمنو باتو بد کرد به خدا قسم که اون نظرها رو من ننوشتم یکی بجای من که خودت میدونی رمز عبورمو داشت اومده از طرف من بهت نظر دادبعد بهم که گفتش من تا چند مدت باهاش قهر بودم جواد من خیلی دوست داشتم میدونم الان حدس زدی من کی هستم درست حدست. شاه قلبمی داداش

جواد

اول از وبلاگتون خوشم اومد اما هرچی اومدم پایین تر ناامید شدم...

مهسا

سلام خوبین؟ممنون از مطالب.رشتتون تئ دبیرستان حسابداری بود؟