دلت با من نیست

آن عطر مهر و محبتهایت که فضای قلبم را عاشقانه میکرد دیگر حس نمیکنم ، وقتی دستهایم را میگیری آن گرمای همیشگی را احساس نمیکنم.
نگو احساست به من همچو گذشته است که باور نمیکنم، نگو دوستم داری که درک نمیکنم.
حال و روز خوشی ندارم ، سر به سر دلم نگذار که طاقت بی محبتی هایت را ندارم.
قلبم از احساست دلخور است ، دلم گرفته و ابراز محبتهای آن قلب به ظاهر عاشقت بیهوده است.
بهانه هایت تکراریست ، دیگر قلب شکسته ام ساده و دیوانه نیست ، گرچه هنوز هم خیلی دوستت دارم اما دیگر جای تو در کنارم خالی نیست.
جای تو را غم آمده و پر کرده ، احساسم به عشقت شک کرده ، بودنت مرا آزار میدهد ، حرفهایت اشکم را در می آورد ، نیا در بستر عشق ، نیا که بیمارم ، طبیبی نیست و من به درد نبودنت دچارم.
اینکه هستی اما تنها مال من نیستی ، اینکه در کنارمی اما به عشق نفسهایم با من همنفس نیستی ، اینکه اینجایی و دلت با من نیست !
به درد نبودنت دچارم .
اگر باشی عذاب میکشم ، اگر نباشی تمام دردهای این دنیا را میکشم ، وای که هم بودنت ، هم نبودنت مرا عذاب میدهد ، فکری به حالم کن که عشقت دارد کار دستم میدهد.
حال و روز خوشی ندارم ، جان خودت بی خیال که دیگر حوصله بهانه هایت را ندارم
 
/ 21 نظر / 54 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سناتور

[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

یه دیوونه

هیچی این جواب اون یکی بود نمیدونم چرا اینقدر دیر میاد؟ برو به سلامت نت من کلا هنگ کرده

ana

$$$$$____________$$$#$#$#$#____________######_ _$$$$$$$________$$$$$$$$########________#######_ __$$$$$$$_____$$$$$$$$$__#########_____#######__ __$$$$$$$____$$$$$$$$______########____#######__ __$$$$$$$__$$$$$$$$$________#########__#######__ ____$$$$$_$$$$$$______(¨ `v´¨ )____######_#####____ _____$$$$$$$$__________`-.¸.-`________########___- __ ______$$$$$$$$$$$$$__________#############______ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$______#################____ ____$$$$$$$$$$$$___$$$____###___############____ ___$$$$$$$$$$$$$__$$$$$__#####__#############___ ___$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$#####################___ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__###################____ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$____#################_____ ________$$$$$$$$$$____________##########________ ______$$$$$$$$$$$$$__________#############______ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$______################ آپـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

ستاره جون

یادت باشه زندگی کوتاهه پس قوانین روبشکن آروم ببوس عاشق حقیقی عشق آیندت باش وبون کنترل بخند

ستاره جون

جالبه یعنی ماه من نصف بود؟ 18 شوال تقریبا نزدیک به ماه شب 14

سمیرا

سلام خیلی پست جدیدتون خوب بود امیدوارم موفق باشید

یلدا

داداشی ببخش بهت سر نزدم مرسی بازم شرمندم کردی آپت عالی بوددددد[گل]